Kategorijas
Jaunākās preces
lv ru en

LED lentes

LED lentes

LED lentu veidi un iedalījumi:

 

Iedalās pēc spilgtuma(no 300Lumēniem metrā līdz 1320Lumēniem metrā)

Gaismas krāsas (silti balta 3000K/auksti balta 6000K,neitrāli balta 4500K, sarkana, zaļa, zila, dzeltena vai ar krāsu maiņas funkciju), spriegums (12V) un pielietojuma (iekštelpas ar aizsardzības klasi IP20 un bez silikona pārklājuma, ārpustelpas ar aizsardzības klasi IP65 un silikona pārklājumu).

Lentas ir aprīkotas ar 3M pašlīmējošu virsmu.

Lentas ir iespējams dalīt vairākās daļās.Uz lentas ir iezīmētas vietas,kurās tās paredzētas dalīšanai īsākos posmos(parasti ik pēc 1,5-2,5cm).

Pēc lentu griešanas/dalīšanas ieteicams iegādāties speciālus lentu savienojumus,lai pieslēgtu atdalītās daļas barošanas blokam vai elektrības kabelim uz barošanās bloku.Skatiet sadaļā LED lentu savienojumi.Ja Jums ir pieredze lodēšanā-tad iesakām to izmantot un iztikt bez savienojumu iegādes.

Lai saprastu,kādi savienojumi nepieciešami konkrētai lentai-skatiet Lentas diodes tipu(izmēru).

Mūsu Lentās tiek izmantotas SMD diodes ar izmēriem 3528,5050,5730.

Attiecīgi pie savienojumiem ir norādīti attiecīgie izmēri.Savienojums 5050 ir derīgs arī lentai SMD5730.

Visas LED lentas ir pieejmas 5m ruļļos.

Visām vienkrāsainajām lentām galos nāk vadu izvads vai vadu izvads ar kontaktsavienojumu uz barošanās bloku.Ja vēlaties pieslēgt vairāk kā 5m vienā virknē,tad ieteicamais slēgums būtu:

220V strāva-barošanās bloks 12V-vads Jūsu kopējās virknes garumā(piemēram 40m).Tad attiecīgi ir jālīmē/jāinstalē led lenta 8 ruļļi pa 5m vienā virknē un katra virkne atsevišķi jāpieslēdz instalētajam vadam no barošanās bloka.

Lai aprēķinātu cik liels barošanās bloks ir nepieciešams LED lentai:

Pie LED lentas apraksta ir  norādīts maksimālais enerģijas patēriņš W/m .Šis skaitlis ir jāreizina ar paredzēto metru.

Piemērs:

40mLed lentai ar 60  SMD3528 diodēm metrā enerģijas patēriņš ir 4,8W/m

60x4,8W=288W kopējais patēriņš.Attiecīgi jāmeklē sadaļā ‘’LED barošanās bloki ‘’ bloks ar attiecīgu W simbolu un mazu rezervīti(piemēram šajā gadījumā varētu pietikt ar 300W barošanās bloku).

Ja attiecīgo lenti nepieciešams tikai 5m,tad barošanās bloka aprēķinam:

5x4,8W=24W

Visām lentām ir nepieciešams:barošanas bloks ar stabilizētu spriegumu

krāsu mainošajām RGB lentām vēl papildus nepieciešams arī:: kontrolieris(skatīt sadaļā LED lentu tālvadība.LED lentu tālvadības kontrolieri(lētākās versijas) parasti ir paredzēti uz maksimāli 5m RGB lentas.Ja vēlaties pieslēgt vairāk metrus,tad ir papildus jāiegādājās LED lentas pastiprinātājs.

Iesakām izmantot arī LED profilus.LED Lentu profili nodrošina lentas papildus dzesēšanu,līdz ar to krasi pagarinot to kalpošanas laiku.

Izvērstā kategorija